Apleistų sklypų ir miško valymas

Medžių priežiūra teikia apleistų sklypų bei miškų valymo paslaugas:

 

  • kritusių, ligotų, aplinkai kenkiančių medžių pjovimas;
  • nepageidaujamų krūmų, krūmokšnių pjovimas, šalinimas;
  • sumedėjusių augalų, žolės šalinimas.

 

Apleistų sklypų tvarkymas

Apleistas sklypas ne tik nepuošia teritorijos, bet ir gali tapti finansine našta, gavus už jį baudą. Už sklypo nepriežiūrą ne tik skiriama piniginė nuobauda – savininkas yra įpareigojamas sutvarkyti apleistą žemės plotą, o tai, savaime suprantama, tampa dvigubomis išlaidomis. Reguliari sklypo priežiūra, žinoma pigesnė nei vienkartinis, ypač apleistos teritorijos tvarkymas.

„Medžių priežiūra“ garantuoja kvalifikuotą komandą, greitą kokybišką darbą, atliktą naudojant visą reikalingą, modernią techniką.

Apleisto miško tvarkymas

Miško valymas dar vadinamas ugdomuoju kirtimu. Šie kirtimai vykdomi siekiant suformuoti brandų mišką iš sveikų medžių.

 

Profesionalus „Medžių priežiūros“ specialistas atvyks bei įvertins miško būklę, pasiūlys reikalingą sprendimą ir jį įgyvendins. Tvarkant mišką atstatomi pažeisti plotai, išvaloma teritorija, kertami žuvę, vejų pažeisti medžiai, medžiai keliantys pavojų aplinkai bei žmonėms.

 

Sanitarinis miško kirtimas yra bene svarbiausia miško formavimo ir priežiūros priemonė. Tokie kirtimai atliekami, kai miške yra daug nuverstų ir išlaužtų medžių, kai medžius pažeidžia kenkėjai ir negalima jų išsaugoti.

 

Neatliekant miško valymo, dažnai nepageidaujami medžiai ir krūmai nustelbia augančius jaunus medelius, miško tankumas ypač išaugs, tai nulemia ir tai, kad kai neesama pakankamai augimui reikalingų medžiagų, medžiai auga laibi, silpni bei dažniausiai nulūžta atėjus pirmai audrai.

 

Daugumai miško valymo darbų leidimų nereikia Aplinkos apsaugos departamento leidimų.

 

Sklypo ar miško valymas tikrai nėra paprastas darbas, reikalaujantis tam tikrų specifinių įgūdžių, gebėjimo valdyti specialią techniką. Taip pat, mažai kas gali savo jėgomis/žiniomis atrinkti medžius, kuriuos būtina nukirsti, tad rekomenduojame patikėti tai profesionalams.

 

Dėl visų miško bei sklypų valymų darbų, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Dirbame visoje Lietuvoje!

Parašykite mums

Visoje Lietuvoje profesionaliai atliekame medžių pjovimo, priežiūros darbus. Apleistų sklypų, miško valymas, pavojingų medžių pjovimas, genėjimas.